Faaliyet Alanları

Ziver Havacılık, profesyonel ve deneyimli uçuş ekibiyle, uçuş emniyeti odaklı çalışma prensibi çerçevesinde siz değerli misafirlerine kaliteli ve konforlu uçuş hizmetleri sağlamaktadır. Bununla beraber uluslararası otoritelerin standartlarını eksiksiz olarak gerçekleştirerek emniyetinizi güvence altına almaktadır.
Ziver Havacılık, iş seyahatiniz veya tatiliniz için konforlu ve emniyetli bir şekilde uçuş deneyimi sağlamakla birlikte özel terminalleri kullanmanızdan dolayı havalimanında uzun süre vakit kaybetmekten kurtarır.
Ziver Havacılık olarak, özel jet satın alma ve satış işlemlerinde de sektörde edindiğimiz tecrübe ile yurt içi ve uluslararası alanda sizlere danışmanlık hizmeti sunmaktayız.
Uluslararası alanda havacılık sektöründeki sahip olduğumuz iş ağıyla beraber sizlerin taleplerinize ve ihtiyaçlarınıza uygun olacak alternatifleri sunarak, müşterilerimizin uçak alış satış işlemlerinin zorluklarıyla uğraşmasına gerek kalmadan hem bireysel kullanım, hem de ticari amaçlı kullanımlar için hava aracı yönetim hizmeti vermekteyiz.
Ziver Havacılık "Havadan Hasta, Yaralı ve Organ Nakli" hizmetine 2016 yılında başlamıştır.
Acil durumlarda, profesyonel uçuş ekibimiz ve sağlık personelimizle beraber hızlı ve kaliteli bir hizmet vermekteyiz. Ziver Havacılık, Ambulans uçuşlarında görevine yüksek derecede önem veren profesyonel uçuş ekibi, sağlık personeli ve ileri teknoloji sağlık ekipmanıyla hijyen kurallarına uyarak hizmet vermektedir.
Uçağımız Sağlık Bakanlığı ve Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü tarafından ambulans uçuşları için yetkilendirilmiştir.