Hakkımızda

Ziver Havacılık A.Ş.
Ziver Havacılık,2016 yılında Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Veysel Demirci tarafından Ankara merkezli olarak kurulmuştur.
Ziver Havacılık; Ulusal ve Uluslararası sivil havacılık gereklerini yerine getiren, dünyada ve ülkemizde havacılık alanında meydana gelen gelişmeleri yakından takip eden, kendini devamlı geliştiren, uçuş emniyetini ve müşteri memnuniyetini sürekli ön planda tutan bir kalite politikasına sahiptir.
Filomuzda, sahibi olduğumuz dört adet iş jeti mevcuttur. Bunlardan birincisi, TC-NEO tescilli Hawker 400 A’dır. Filomuza ilk katılan iş jetidir. Mevcut durumda, hem yolcu nakli hem de havadan hasta nakli görevlerinde kullanılmaktadır. Sağlık Bakanlığı tarafından verilen havadan hasta nakli(Ambulans Uçak) yetkisine ve 2000 km menzile sahiptir.
Diğer iki uçağımız, TC-LAA ve TC-LAB tescillerine sahip olan Citation-5 tipinde ki hava araçlarıdır. Bu jetler yolcu taşımacılığın da kullanılmaktadır. Her biri 9 yolcu kapasitesine sahiptir.Yaklaşık 2400 km menzile sahip olup, dört buçuk saat havada kalabilmektedir.
Son olaraksa, filomuza 2019 yılının sonu itibariyle katılan TC-ELZ tescilli uçağımız CitationSovereign’dir. Bu uçak 10 yolcu kapasitesine sahip olup yaklaşık 5000 km menzile sahiptir. Süper-Midsize sınıfında yer alan bu özel jetimiz aynı zaman da sıcak yemek servisine de imkân tanıyan kolaylıklara sahiptir.
Uçak tiplerimizin teknik özelliklerine de bağlı olarak Dünya üzerinde ki tüm destinasyonlara uçuş planlayabilmekteyiz.
Ziver Havacılık, Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü ve Avrupa Hava Ajansı (EASA)’nın yayımladığı tüm gereklilikleri yerine getiren, müşteri memnuniyeti ve uçuş emniyeti konularında taviz vermeyen, zamanın değerini bilen ve kendini devamlı geliştiren bir vizyona sahiptir.
Ziver Havacılık; Hava Taksi faaliyetlerini geliştirmeye devam edecektir. İnsanların en önemli ihtiyaçlarından birisi olan ulaşım hizmetini zamanın da değerini bilerek en uygun şartlarda müşterilerimize verme konusunda çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Bu bağlam da, müşteri taleplerini çok yakından takip etmekteyiz. Önümüzde ki dönem de, Hava Taksi faaliyetlerinden edindiğimiz tecrübeyi, ülkemiz insanına, bölgesel hava yolu taşımacılığı hizmeti alanında da vermek istemekteyiz.
Zamanın sizin için ne kadar değerli olduğunun bilinciyle iyi uçuşlar diliyoruz.

İşletme Ruhsatı